Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

TEHRAN-FIREBOX-min

جعبه های آتش نشانی که به جعبه فایرباکس هم معروف است یکی از بهترین ابزارها برای جلوگیری از آتش سوزی در کلیه ساختمان ها اعم از اداری ، مسکونی ، انبار ، شرکتها ، سازمان ها و … می باشد که با توجه به تجهیزات درون آن که شامل کپسول آتش نشانی ، قرقره ، شیلنگ آتش نشانی ، نازل و … می باشد تا حدودی میتواند به خاموش کردن حریق های کوچک کمک کند و یا تا آمدن تیم امداد آتش نشانی از آتش سوزی گسترده جلوگیری بکند.

تهران کلان شهر بزرگی است و روز بدون حادثه در آن وجود ندارد. با توجه به اینکه امروزه استفاده از جعبه آتش نشانی در کلیه ساختمان ها اجباری می باشد ، پس در هنگام ساخت ساختمان مد نظر باید به فکر جعبه آتش نشانی باشید. بد نیست بدانید که جعبه های آتش نشانی جزو اولین تجهیزات اطفا حریق می باشند و اهمیت شانپس از کپسول آتش نشانی در ردیف دوم می باشد.

خرید جعبه آتش نشانی در تهران

شرکت هورژینا تولید کننده انواع جعبه های آتش نشانی هوزریلی و فایرباکس در مدل های مختلف از جمله جعبه آتش نشانی تک درب ، دو قلو ، دو طبقه ، ایستاده ، محوطه ای ، فلزی ، استیل ، توکار و روکار و … می باشد که کارخانه آن در اطراف شهر تهران می باشد. ما با حذف واسطه ها جعبه آتش نشانی را مستقیما از کارخانه به دست مشتری می رسانیم که با توجه به حذف واسطه ها قیمت آن بسیار مناسب است. برای خرید جعبه آتش نشانـی در تـهران با ما تماس بگیرید.

مشخصات فنی جعبه های آتش نشانی هورژینا

  • جعبه های آتش نشانی هورژینا از استحکام و مقاومت بسیار بالایی برخوردارند و در مقابل ضربه مقاومت بسیار خوبی دارند، همچنین ضد خش و ساییدگی هستند و طول عمر آنها بیش از 50 سال است.
  • از لحاظ ظرافت و زیبایی بسیار شکیل و مرتب می باشند و جعبه ها در رنگ ها و طرح های مختلفی ساخته می شوند ،فقط کافی است نگاهی به تصاویر سایت بیندازید تا زیبایی و طراوت جعبه ها را ببینید.
  • نصب جعبه های اتش نشانی هورژینا بسیار ساده می باشد و به دو صورت توکار و یا روکار نصب می شوند.
  • از لحاظ قیمت همانگونه که گفتیم با توجه به اینکه جعبه ها چه در تهران و چه برای شهرستان ، مستقیم از خود شرکت ارسال می گردند ، پس با حذف واسطه ها قیمت آنها نسبت به سایر همکاران بسیار مناسب تر می باشد.

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *